Menu

Kapadokya

Peri Bacaları

Hayalinizdeki fotoğraflar için illaki Kapadokya!... Kapadokyada öyle güzel doğal çekim mekanları ve yerleri varki anlatmak yada yazmakla bitmez. Çekim için zaman ile ilgili problemin yok vede yorulmam derseniz işte size güzel bir çekim parkuru…


Panoramik Vadiler

Gün doğumu olurda vadide çekim olmazsa olur mu? Gündoğumu yada batımında essiz fotoğraflar için en çok sevdiğimiz mekanlardan biriside meşhur Kapadokya vadileridir. Vadinin essis rengi ve dokusu ile harika panoramik görüntüler alabiliyoruz. Çekimlerimizde olmaz olmaz bir mekandır burası.

Peri Bacaları

Kapadokya denilince aklımıza ilk peri bacaları gelektedir. Doğal oalrak peri bacası olmadan bir Kapadokya albümü düşünülmez. Peri bacaları ile turumuza devam ediyoruz. Gün yavaş yavaş ağarmış ve ilk ışıklarla peri bacaları ayrı bir güzel görüntü sunmakta bizlere.

Kilim Mağazaları

Kapadokya eski bir medeniyettir. Adına uygun olan en iyi konseptlerden biridir kilim konsepti. Kilimler arasında renkli ve çok hoş fotoğraflar elde edebiliyoruz.

At Çiftliği

Fotolarda Kapadokya sarımsı rengi dışında farklı bir dokuda olsun derseniz at çiftliğinde atlarla çekime devam ediyoruz. Çiftlikte temiz ferah yeri sayesinde çimlerde ve diğer mekanlarda rahat pozlar alarak ekimizi tamamlıyoruz.

 

Kapadokya
Kapadokya

Whatsapp Destek

ibrahim şeremet

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?