Menu

Kapadokya Balon

Kapadokya Dış Çekim Yer ve Mekanları

Hayalinizdeki fotoğraflar için illaki Kapadokya!... Kapadokyada öyle güzel doğal çekim mekanları ve yerleri varki anlatmak yada yazmakla bitmez. Çekim için zaman ile ilgili problemin yok vede yorulmam derseniz işte size güzel bir çekim parkuru…

Sıcak Hava Balonları

İlk olarak balonlarla başlıyoruz. Tabi bu bir tercih meselesi balonlar için çok erkenden hazırlanmam zor diyorsanız diğer maddelerden devam edebilirsiniz. Erken derken sabah gün ağarmadan önce saat 4 ila 5 arası Kapadokya da hazır olmanız gerekmektedir. Balonlar havalanırken ve gündoğumu ile arka plan olarak çok güzel görünmekte. Sadece bu bile buraya gelmeniz için yeterli bir nedendir.

Panoramik Vadiler

Gün doğumu olurda vadide çekim olmazsa olur mu? Gündoğumu yada batımında essiz fotoğraflar için en çok sevdiğimiz mekanlardan biriside meşhur Kapadokya vadileridir. Vadinin essis rengi ve dokusu ile harika panoramik görüntüler alabiliyoruz. Çekimlerimizde olmaz olmaz bir mekandır burası.

Peri Bacaları

Kapadokya denilince aklımıza ilk peri bacaları gelektedir. Doğal oalrak peri bacası olmadan bir Kapadokya albümü düşünülmez. Peri bacaları ile turumuza devam ediyoruz. Gün yavaş yavaş ağarmış ve ilk ışıklarla peri bacaları ayrı bir güzel görüntü sunmakta bizlere.

Kilim Mağazaları

Kapadokya eski bir medeniyettir. Adına uygun olan en iyi konseptlerden biridir kilim konsepti. Kilimler arasında renkli ve çok hoş fotoğraflar elde edebiliyoruz.

At Çiftliği

Fotolarda Kapadokya sarımsı rengi dışında farklı bir dokuda olsun derseniz at çiftliğinde atlarla çekime devam ediyoruz. Çiftlikte temiz ferah yeri sayesinde çimlerde ve diğer mekanlarda rahat pozlar alarak ekimizi tamamlıyoruz.

Kapadokya Balon
Kapadokya Balon

Whatsapp Destek

ibrahim şeremet

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?